Dámské peněženky – co v módě letí?

Červená peněženka Dámské kožené peněženky Dámské kožené peněženky se zipem Dámské peněženky

Nezbytné prvek každé kabelky, často používaný a nepostradatelný přítel každé ženy na nákupech. Peněženka, mini peněženka, portmonetka. Ideálně když je plná bankovek nebo platebních karet s penězi.

Vybírá se jednou za pár let, mění se sezónně nebo přizpůsobená do stylu, protože i když je ukrytá, často je vytahovaná na očích jiných lidí.

Dámské peněženky módní v současné sezóně

Dámské kožené peněženky jsou klasikou a zárukou kvality. Odolné, elegantní, nadčasové. Kůže dokonale zapadá do rozmanitého stylu a barev šatníku a proto je snadné s ní doplnit téměř jakékoli stylizaci a situaci. Plné, tmavé barvy, jako je lahvová zelená, medová, tmavě červená, silně konkurují, ale na vrcholu bude vždy černá, tmavě modrá a béžová. Módní semišové a džínové peněženky v této sezóně jsou ideální pro každý den. Zdůrazňují charakter a střih. Zapadají do módního ležérního stylu, ale je obtížné je kombinovat s elegantním večerním stylem. Semiš je příjemný na dotek materiál z přírodní kůže. Byl mimořádně módní v 70. Letech a nyní slaví svůj velký návrat k módě.

Elegantní skromnost nebo bohatě zdobený styl?

Sázkou na jednobarevné módní dámské kožené peněženky si můžeme být jisti, že nás bude věrně doprovázet nadčasová elegance v každém kroku. Pokud hledáte více extravagantní, stylová řešení, vyplatí se v této sezoně zaměřit na zdobené glamourové peněženky, lesklou kůži, peněženky se sponami, cvočky nebo květinovými motivy.

Ela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *