Dámské peněženky jsou více než pytlíky na peníze

Dámské kožené peněženky Dámské peněženky

Časy pytlíků na peníze a těžkých thalerů jsou už historií. Mince byly nahrazeny lehkou platební kartou a barterový obchod byl zapomenut. Dokonce i hotovostní platby se stávají méně běžnými, nemluvě o výhodě bezhotovostních platebních transakcí. Tak proč vůbec mít peněženku? Je nám stále potřeba? Co se zachovalo z kožených pytlíků a jaké jsou nejmódnější trendy dámských peněženek?

Navždy módní dámské kožené peněženky

Móda pro dámské peněženky nezmizí. Jsou nedílnou součástí každé kabelky. Zdobí, ale stále také plní svou primární úlohu – ukládání „peněz“. Peněženka může být ve formě plochého pouzdra pro několik plastových karet, tradiční formě s přihrádkou na mince, ale také multifunkční portmonetky na peníze, karty a dokonce i dokumenty. Je dobré mít vše na jednom místě a nehledat ve své peněžence platební kartu, slevovou kartu, průkaz totožnosti nebo řidičský průkaz. Elegantní dámské kožené peněženky jsou odolné a vkusně vyrobené. Široká škála barev a stylů vám umožní vybrat perfektní peněženku pro jedinečnou ženu.

Dámské peněženky s květinovými vzory

Alternativou k jednobarevné, hladké kožené elegantní peněžence, jsou barevné květinové vzory často vybranými modely dámských peněženek. Obzvláště jsou oblíbené v létě, ale také jsme za ně vděčné k podzimním a zimním stylizacím. Jemnou krásou přidávají půvabu a kouzla jejich majitelce.

Ela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *