Dámské peněženky s květinovými vzory

Červená peněženka Dámské kožené peněženky Dámské kožené peněženky se zipem Dámské peněženky z kůže Módní vzory a barvy

Na rozdíl od klasických jednobarevných peněženek přitahují pozornost dámské peněženky s květinovými motivy, které jsou v této sezóně nezvykle módní.

Dámské peněženky, které jsou ideální pro každou sezónu, jsou utlumené v jemných barvách. Elegantní černá, tmavě modrá nebo béžová, oživené jemnými květinovými motivy nebo výraznými jasnými vzory integrovanými do neobyčejných barev, to jsou peněženky, na které nikdy nezapomenete.

Na takovou peněženku se nezapomíná

Dámské peněženky mají dvě funkce: praktické – ukládání a přechovávání hotovosti spolu s platebními kartami a módní – mají dekorativní funkci, která ladí se stylem a charakterem každodenních stylizací. Květinové peněženky nabízené na trhu podtrhují ženské kouzlo a půvab. Přitahují pozornost. Jasná barva a vzor znamenají, že je nezapomenete vzít ani z kavárenského stolu, autosedačky, natož při nakupování z domova.

Květinová delikátnost nebo útočný pařát?

Design dámských peněženek je stejně všestranný jako jejich majitelky. Zamyšlená a romantická žena se podle všeho zaměřuje na jemné motivy a utlumené barvy, pastelové, malé květinové vzory, jemné ale stylové doplňky.

Žena bojovnice, která má ráda adrenalin a časté změny, nasměruje svojí pozornost na více vzorované dámské peněženky. Jasné a křiklavé vzory rostlin. Plné barvy, výrazné kombinace a ozdobné doplňky.

Naštěstí je výběr velký a každý najde pro sebe něco vhodného.

Ela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *