Dámské peněženky z kůže nebo ekologický kůže?

Dámské peněženky z kůže Eko taška Kožené zboží

Na první pohled jsou obtížné rozlišit. Kůže a ekologická kůže mohou mít podobnou strukturu i barvu. Viditelný rozdíl je cena. Jak se liší dámské kožené peněženky ve srovnání s peněženkou z ekologické kůže?

Proč jsou kožené peněženky dražší?

Přírodní kůže je jedinečný materiál. Za prvé je drahý z důvodu svého původu. Za druhé je nákladný na zpracování z důvodu různých nerovností, poškození nebo jizev, které mají vliv na kvalitu materiálu. Dobře zpracovaná kůže byla vždy žádaným materiálem. Dodnes je to luxusní produkt, který vyniká od ostatních.

Dalším důvodem vysoké ceny kožených výrobků jsou jejich skvělé vlastnosti. Prodyšnost a propustnost vodní páry je lepší než v eko-kůží a i to navzdory vysokému úsilí o výrobu ekologické kůže se stejnými parametry jako má ta přírodní.

Výhody ekologické kůže

Rozsáhlé užití ekologické kůže v oděvním, obuvnickém, kožedělném, nábytkářském a automobilovém průmyslu má řadu pozitivních důsledků. Ekologická kůže je odolnější vůči povětrnostním vlivům. Slunce a voda tolik nepoškozují povrch, nezanechávají skvrny a zabarvení. Čištění a dezinfekce dezinfekčními prostředky je také bezpečnější.

Pokud má být peněženka, kterou hledáte elegantní peněženkou na dlouhá léta, pak cílovou skupinou ve které hledat jsou dámské kožené peněženky. Pokud však má být vaše vysněná peněženka snadno čistitelná a ekologická, volba spadá na dámské peněženky vyrobené z ekologické kůže.

Ela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *