Dámské peněženky z kůže

Červená peněženka Dámské kožené peněženky Dámské peněženky z kůže

Peněženka má být dámská a funkční. Kůže zdůrazňuje styl a exkluzivitu a zajišťuje také trvanlivost peněženky. Použití krásných detailů v každodenní stylizaci přitahuje pozornost a oči žárlivých kamarádek.

Červená peněženka synonymem pro ženskost

Žádná barva nepřitahuje tolik pozornosti jako červená. Je to symbol vášně a odvahy. Funguje stejně tak na muže, jak i na jiné ženy.

Nadčasovost, jakou s sebou přináší červená kožená peněženka je perfektním doplňkem denního i večerního oblečení. Červená funguje nejlépe jako detail, který dodává charakter.

Dámská peněženka v barvě šatů

Klasická černá je sice nadčasová barva, ale někdy se vyplatí bavit kombinováním barev, které přesahují klasiku. Dámské kožené peněženky jsou k dispozici v celé škále barev, takže se vyplatí se neomezovat na černou a bílou. Letní pastelové odstíny modré, béžové nebo práškově růžové doplní jarní nebo letní styl a dodají lehkost v každém kroku. Peněženka v námořnické modři nebo lahvově zelené se spojí s podzimní a zimní kombinací.

Ženská jemnost v každém detailu

Zajímavým návrhem jsou eko-kožené peněženky s květinovými vzory. Prolomení klasické elegance kožené peněženky květinovým motivem dodává kouzlo a zdůrazňuje jemný ženský styl. Přitahují pozornost jak v případě hladkých a tlumených stylizací, tak i doplňují módní, expresivní květinové kombinace.

Ela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *