Introvert nebo extrovert – jaký model reprezentujete?

Červená peněženka Dámské peněženky Módní kožené peněženky pro ženy Módní vzory a barvy

Uzavřený introvert nebo otevřený extrovert? Jaké jsou vaše charakterové rysy a můžete je vidět na první pohled?

Psycholog Carl Gustav Jung, známý svými odvážnými tezemi a názory, představil koncepty typů osobnosti tím, že je rozdělil do dvou základních. Lidi směřující své vnímání dovnitř, zaměřené na své vlastní myšlenky a emoce, tj. Introverti; lidi otevření na vnější svět, tj. extroverti. Tato teze je udržována dodnes, protože toto jednoduché rozdělení jasně definuje obě skupiny.

Extrovert – mezi cholerikem a sangvinikem

Lidé, kteří jsou brilantní, otevření a mluví, jsou obvykle typičtí extroverti. Rychle navazují kontakty, říkají, co si myslí, nestarají se o názor ostatních, jednají impulzivně a mají tendenci vést. Mohou však být podráždění a velmi výbušní. Emoce směřují ven a vyjadřují je velmi jasným způsobem.

Nebojí se smělých stylizací. Módní vzory a barvy spojují v neobvyklých kombinacích. Při výběru dámské kožené peněženky osloví extrovert ty nejmodernější a nejextravagantnější.

Introvert – melancholický nebo flegmatický?

Pečliví, zdrženliví a vyrovnaní lidé vyvolávají dojem, že se drží dál od společnosti a jsou poněkud ztuhnutí. Váží každé slovo, nevykazují žádné emoce. Než něco udělají, pečlivě analyzují. Jsou to dokonalí přátelé. Oblékají se moderně, ale konzervativně. Při nákupu dámských peněženek se zaměřují na klasiku a utlumené barvy.

Ela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *