Peněženka místo kabelky?

Kožené kabelky Kožené výrobky Kožené zboží Malá kabelka Módní vzory a barvy

Žena bez kabelky? Nemožné? A přece jenom! Podívejte se, jaká řešení mohou nahradit dámskou kabelku a proč je to stále populárnější způsob módního stylingu.

Všechno je v ženské kabelce. Od potřebné peněženky a telefonu po spoustu zcela nepotřebného příslušenství. Výsledkem je, že taška je těžká a stále příliš malá, nalezení klíčů v ní je téměř zázrak.

Malá kabelka, malé problémy

Když jdeme na elegantní večeři nebo si vybereme kabelku k večerním šatům, řídíme se minimalismem. Čím menší taška, tím stylovější. Ukazuje se, že nepotřebujeme veškerá zavazadla, která nosíme každý den a že vše potřebné se krásně vejde do elegantního psaníčka. Tak proč nepřejít na peněženku, která tiše zastoupí tašku přes rameno? Dámské penály a dámské kožené peněženky s pásem jsou příklady prostorných peněženek, do kterých snadno vložíme telefon, kapesník a dokonce i dokumenty. Omezením zbytečných gadgetů máme vše na jednom místě, seřazené do pohodlných kapes a přihrádek. Při výběru bezpečných zapínání se vyplatí věnovat pozornost zapínání na zip.

Klady a zápory

Výhodou ramenní tašky je svoboda rukou, které jsou volné a prázdné. Výhodou peněženky s popruhem je bezpečnost, zejména v přeplněných galeriích, protože máme tuto peněženku stále v ruce, aniž bychom se obávali kapsářů a zlodějů. Výhodou tašky je možnost vložení malých nákupů a výhodou peněženky – nalezení toho, co je uvnitř.

Ela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *