Pohodlný a neformální módní styl

Dámské kožené peněženky Dámské kožené peněženky se zipem Kožené kabelky Kožené výrobky

Známý a oblíbený, mimořádně módní každodenní styl. Přestože je neformální, je ideální pro schůzky ve městě a víkendové výlety.

Rozeznatelné díky své diskrétní eleganci a plnému pohodlí. Oblíbený hlavně z důvodu na absolutního komfortu, svobodě při nošení ale zároveň má daleko do sportovní teplákové stylizace. Jakou kombinaci můžeme považovat za příležitostné oblečení a jak je přizpůsobit situaci?

Stylová svoboda

Neformální styl je vhodné řešení pro lidi, kteří se vyhýbají tuhým materiálům, rádi kombinují styly, chtějí se cítit v každé situaci pohodlně a nejsou povinni dodržovat zásady oblékání. Kombinace opotřebovaných džín a bavlněného trička s vaší oblíbenou bundou, zdobená jemnými šperky a přírodním make-upem, vytvoří sestavu vhodnou pro práci i pro pozdější odpolední setkání. Plus, klasické dámské kožené peněženky a pohodlné boty.

Podpadky pro příležitosti a tenisky pro každý den

Chůze na podpadcích je symbolem ženskosti. Štíhlá, dlouhá noha na billboardech na ulici působí skvěle a vyvolává touhu bez ohledu na pohlaví a věk. Každodenní realita je však tvrdší. Jen málo žen nosí každý den vysoké podpatky. Nejsou pohodlné pokud v nich musíte strávit více než 8 hodin, cestovat pěšky na delší vzdálenosti nebo nedej bože někam běžet. V neformálním stylu můžete pohodlně kombinovat pohodlné tenisky se saténovou halenkou. Dámské peněženky s módními květinovými motivy dodají takovému stylu ještě více zvučnosti a ženského kouzla.

Ela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *